ما را دنبال کنید

جستجوگر

آمارگیر

 • :: آمار مطالب
 • کل مطالب : 59
 • کل نظرات : 0
 • :: آمار کاربران
 • افراد آنلاين : 5
 • تعداد اعضا : 0
 • :: آمار بازديد
 • بازديد امروز : 604
 • بازديد ديروز : 950
 • بازديد کننده امروز : 173
 • بازديد کننده ديروز : 256
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل ديروز: 0
 • بازديد هفته : 604
 • بازديد ماه : 24,936
 • بازديد سال : 170,387
 • بازديد کلي : 243,586
 • :: اطلاعات شما
 • آي پي : 35.172.224.102
 • مرورگر :
 • سيستم عامل :

آیا قیمت بنزین گران میشود ؟

عضو کمیسیون انرژی مجلس خبر داد که ممکن است قیمت بنزین در کیش و قشم منطقه آزاد گران شود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس اظهارکرد: قیمت بستگی به وزارت نفت دارد، چراکه این نهاد می‌داند قیمت تمام شده، هزینه حمل‌ونقل، درصد سهم جایگاه‌های توزیع و... چه میزان است. برای این کار باید میزان قیمت تمام شده، قیمت جهانی، فوب خلیج‌فارس و... بررسی شود و سپس با درنظر گرفتن سود قیمت مشخص شود.

خرید اکانت کلش رویال

قیمت بنزین در کدام شهرها گران می‌شود؟
فریدون عباسی دوانی در مورد افزایش قیمت بنزین در قشم و کیش اظهار کرد: هر کاری قرار باشد از نظر عملی انجام شود باید در جای کوچکی اجرا شود، از آنجا که کیش و قشم منطقه آزاد هستند، می‌تواند به عنوان یک پایلوت اجرا مدنظر قرار بگیرد. ولی مقدمات کار این است که باید کارهای کارشناسی انجام شود، درآمدهای مردم و نظام حقوق و دستمزد اصلاح شود تا بعد بتوان در مورد حامل‌های انرژی اظهار نظر کرد.

وی ادامه داد: از آنجا که درامدها در مناطق آزاد متفاوت با بقیه کشور است، شاید مطلوب باشد به صورت آزمایشی، مصرف یا قیمت حامل‌های انرژی در این مکان‌ها امتحان شود.

عباسی تصریح کرد: این کار آزادسازی قیمت نخواهد بود بلکه این مقدمه واقعی‌سازی قیمت‌ها و واقعی‌سازی دستمزدهاست، یعنی ابتدا باید تکلیف خط فقر را مشخص کنیم. باید تعرف خود را از کارگر و کارمند دقیق بیان کنیم. اینها نباید زیر خط فقر باشند، فقیر کسی است که توانایی کار کردن را ندارد. کسی که کار می‌کند باید به اندازه‌ای درآمد داشته باشد که بتواند مایحتاج زندگی خود را تامین کند. حامل‌های انرژی برخی از مایحتاج مردم است نه همه آن. حکمرانان کشور باید همه اینها را باهم ببیند.

وی تاکید کرد: ما باید درآمد مردم را با هزینه‌های آنها باهم ببینیم. افراد جامعه ما نباید سوءتغذیه داشته باشند بلکه باید به اندازه نیاز برای خوردن داشته باشند. نباید همه درآمد خود را صرف هزینه مسکن کنند؛ در این صورت چیزی نمی‌ماند که بخواهیم در مورد پوشاک یا حامل‌های انرژی صحبت کنیم.

چرا قیمت بنزین در قشم و کیش گران می‌شود؟
عباسی اضافه کرد: هر اتفاقی که بخواهد بیافتد باید از روی کاغذ به فضای واقعی بیاید، یعنی یک منطقه آزاد یا منطقه کوچک به عنوان آزمایشگاه عملی در نظر بگیریم که مطمئن باشیم زندگی مردم آسیب نمی‌بیند. این می‌تواند در مورد بنزین یا هر موضوع دیگری باشد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: قیمت بستگی به وزارت نفت دارد، چراکه این نهاد می‌داند قیمت تمام شده، هزینه حمل‌ونقل، درصد سهم جایگاه‌های توزیع و... چه میزان است. برای این کار باید میزان قیمت تمام شده، قیمت جهانی، فوب خلیج‌فارس و... بررسی شود و سپس با درنظر گرفتن سود قیمت مشخص شود.

وی بیان کرد: من اطلاعی از اینکه میزان یارانه‌ها تغییر می‌کند یا خیر ندارم اما منطق حکم می‌کند که اگر پول اضافه‌ای از مردم دریافت می‌شود به اقشار هدف کمک شود و مبلغی پرداخت شود که زندگی آنها آسیب نبیند.

عباسی ادامه داد: نمی‌توانیم بگوییم که این کار لزوما آثار تورمی دارد. واقعی‌سازی قیمت‌ها باعث می‌شود که کار در کشور بهتر صورت بگیرد و انگیزه کار بیشتر شود و قیمت‌ها واقعی شود. بنابراین لزوما اثر تورمی نخواهد داشت.

وی در پاسخ به اینکه آخرین بار در سال ۹۸ افزایش قیمت بنزین اثر تورمی داشته، بیان کرد: پدیده آبان ۹۸ به عنوان یک مدل نمی‌توانیم در نظر بگیریم، آن یک ندانم‌کاری و یک کار غلط بود. یعنی طرحی که می‌توانست درست و با آرامش در جامعه انجام شود، به غلط انجام شد، به نوعی سوءمدیریت بود بنابراین نمونه خوبی برای ارزیابی نیست. مدل اجرایی در آبان ۹۸ وجود نداشت، همه در بی‌خبری بودند و بعد هم دستگاه اجرایی گفت من در جریان نبودم. نمی‌شود که دولت یا رئیس دستگاه اجرایی در جریان نباشد. بنابراین این اتفاق قابل ارزیابی نیست که ما بتوانیم در مورد آن اظهارنظر کنیم.

وی با اشاره به اینکه ندانم‌کاری و سوءمدیریت آبان ۹۸ تکرار نخواهد شد، افزود: اگر به صورت مرحله‌ای پیش برویم و طرح‌های مختلف در کمیسیون‌های کارشناسی بررسی شود و اندیشکده‌های مختلف، اتاق بازرگانی و بخش خصوصی نظر دهند؛ یعنی یک داده‌برداری از جامعه انجام شود که نظر جامعه چیست. بر مبنای این موارد یک مدل درست کنند و در یک جای کوچکی خارج از کاغذ و کامپیوتر آن را اجرا کنند و بازخوردها و عواقب آن را بررسی کنند و اصلاحاتی روی طرح انجام دهند تا روش نهایی استخراج شود، لزوما اثر تورمی نخواهد داشت. این موضوع نیاز به زمان دارد، وقتی موضوع بودجه در مجلس و همین‌طور هزینه‌ها و درآمدهای دولت مشخص شود می‌توان اظهار نظر کرد.

خرید اکانت کلش رویال نوین کلش

کلش رویال نیازی به معرفی ندارد و جز بهترین بازی های گوشی در این دهه میباشد . این بازی به همراه برادر خود یعنی کلش آف کلنز جز بازی هایی هستند که بیشترین دانلود را در گوگل پلی و سایر نرم افزارها دارند .

هردو بازی جز بازی های شرکت سوپرسل میباشند . نزدیک به 10 سال است که این بازی ها غول بازی های استراتژیک در پلتفرم گوشی موبایل اندرویدی و ios هستند .

برای همین نیازی به معرفی این بازی ها نیست و در ادامه به نحوه خرید و فروش اکانت کلش رویال میپردازیم .

خرید اکانت کلش رویال نوین کلش

خرید اکانت کلش رویال از دیوار

همانطور که میدانید در اپلکیشن هایی مثل دیوار بازی های مختلفی به فروش گذاشته میشوند . ولی چند سالی است که این سایت از آگهی اکانت های کلش آف کلنز و کلش رویال جلوگیری میکند و وقتی شما آگهی اکانت خود را میزنید توسط پشتیبانان آن رد میشود .

از معایب دیگر خرید و فروش اکانت کلش رویال در دیوار یا شیپور عدم شناخت طرفین معامله میباشد . برای مثال وقتی شما میخواهید اکانت رویال خریداری کنید یک آگهی را پسند میکنید و فرضا شما در شهر تبریز بوده و فروشنده در اصفهان . نه شما به فروشنده اعتماد دارید که مبلغ را به وی واریز کنید و نه فروشنده به شما اعتماد میکند که اکانت را قبل از واریز به شما بدهد .

خرید اکانت کلش رویال از وبسایت معتبر

در کشور ما و در خارج از کشور وبسایت های معتبری جهت خرید و فروش اکانت کلش آف کلنز و خرید و فروش اکانت کلش رویال وجود دارند .

قبل از همه چیز بگم که کلا به کانال ها و گروه های تلگرامی که یک سایت مشخص و معتبر ندارند به هیچ وجه اعتماد نکنید .

در عوض اکنون در کشور ما سایت معتبر نوین کلش با سابقه بالای خود نشان داده است که جز بزرگترین و معتبرترین فروشگاه های اکانت بازی های مختلف است . این وب سایت با دارا بودن نماد اعتماد درگاه زرین پال نیز مکانی مناسب برای خرید است چرا که زرین پال جز معتبرترین درگاه های بانکی است و هرسایتی که از این درگاه استفاده کند باید مدیر وبسایت به طور کامل احراز هویت شود و بعد از درگاه بانکی زرین پال در سایتش استفاده کند .

بنابر موارد بالا میتوان گفت شما میتوانید با خیال راحت اکانت کلش رویال را از سایت نوین کلش خریداری کنید . جهت خرید اکانت کلش رویال نوین کلش به آدرس اینترنتی novinclash.ir مراجعه کنید .

برای مشاهده ساده تر اکانت ها در کانال تلگرام کلش رویال با آیدی novinclash@ در تلگرام عضو شوید و اگر از اینستا استفاده میکنید برای ورود به پیج اینستاگرام کلش رویال به آیدی novinclash.ir@ بپیوندید و فالو کنید.

فروش و ثبت آگهی اکانت کلش رویال

در صورتی که شما اکانت کلش رویال دارید و چندین سال بازی کرده اید 2 راه برای فروش اکانت خود دارید :

 1. فروش اکانت کلش رویال به صورت مستقیم به وب سایت نوین کلش از طریق ارسال پیام و عکس های اکانت به آیدی novinclash_admin
 2. ثبت آگهی فروش اکانت کلش رویال

در روش اول اکانت شما باید ویژگی های خاص داشته باشد . به عنوان مثال اکانت کلش رویال شما باید بالای لول 10 باشد .

در روش دوم شما مشخصات اکانت خود را در فرم مربوطه پر کرده و با دادن عکس های آگهی در سایت آن را اگهی کرده و منتظر فروش آن میشوید . در صورتی که قیمت مناسبی روی اکانت گذاشته باشید اکانت شما در همان روز به فروش خواهد رسید

کانال خرید و فروش اکانت کلش رویال

عضویت در کانال کلش رویال نوین کلش چندین مزیت دارد :

 1. وقتی اکانتی جدید آگهی میشود و قیمت آن شاید خیلی مناسب باشد شما جز نفرات اولی خواهید بود که آگهی را مشاهده میکنید و میتوانید سریعتر از سایر کاربران اقدام به خرید اکانت کلش رویال ارزان کنید .
 2. مشاهده همه اکانت ها در سایت با سرعت زیاد ممکن نیست ولی در کانال تلگرامی با جستجوی هشتگ های مربوط به اکانت مورد نظرتان سریعا اکانت های دلخواهتون رو پیدا میکنید .
 3. محیط کاربری ساده تلگرام به شما امکان دیدن عکس های اکانت و مشخصات اکانت را در سریعترین زمان ممکن میدهد.

جهت عضویت در کانال تلگرام کلش رویال نوین کلش اینجا کلیک کنید

جهت هرگونه سوال در مورد قیمت اکانت کلش رویال یا تخمین قیمت اکانت کلش رویال میتوانید به پشتیبانی سایت نوین کلش با شماره همراه 09149354371 که در سایتشان هم موجود است پیام دهید .

در صورتی که بخواهیم به اکانت های کلش رویال قیمت گذاری کنیم امکان چنین کاری وجود ندارد . چون ملاک قیمت روی اکانت ها متفاوته و به چندین عامل مختلف بستگی دارد .

یکی از عوامل مهم در تعیین قیمت لول یا سطح اکانت هست . مثلا قیمت اکانت کلش رویال لول 13 با قیمت اکانت کلش رویال لول 12 متفاوته، شاید لول 12 گرانتر از لول 13 باشد آن هم به دلیل داشتن کارت های لول بالاست .

از عوامل دیگر و مهم در تعیین قیمت اکانت کلش رویال ، سوپرسل آیدی بودن یا نبودن آن است . اکانت کلش رویال سوپرسل آیدی نشده قطعا قیمت بالاتری نسبت به اکانت کلش رویال سوپرسل آیدی شده دارد .

از موارد دیگر که در تعیین قیمت اکانت های کلش رویالی کاربرد دارد سطح کارت های اکانت هست . اکانت هایی که دارای کارت با سطوح 14 و 13 هستند قطعا قیمت بالاتری دارند . همچنین تعداد کارت های لجندر در قیمت اکانت ها نقش مستقیم دارد .

در هرحال شما نیز میتوانید اکانت خود را با کمک پشتیبانان سایت قیمت گذاری کنید .

علاوه بر اکانت های کلش رویال سایر اکانت ها نیز در سایت نوین کلش خرید و فروش میشوند .

خرید اکانت پابجی موبایل نوین کلش

خرید اکانت کالاف دیوتی موبایل نوین کلش

خرید اکانت کلش اف کلنز نوین کلش

خرید اکانت براول استارز نوین کلش

بنابراین هرگونه بازی در گوشی خود داشته باشید و به صورت آنلاین بازی میکنید میتوانید آن را به پول تبدیل کنید . این خود یک نوع کسب درآمد است و شما میتوانید با خرید و فروش اکانت های خودتون به درآمد خوب و فوق العاده ای برسید .

یادآور میشویم که هرگز اکانت های خودتون رو به صورت مستقیم با یک شخص در فضای مجازی معامله نکنید و به دنبال یک سایت معتبر خرید و فروش اکانت کلش رویال باشید .

فروش اکانت کلش رویال رایگان

اکانت های کلش رویال در سایت نوین کلش به صورت کاملا رایگان آگهی میشوند . شما هنگام ثبت آگهی خود در سایت هیچ مبلغی پرداخت نمیکنید . برای ثبت آگهی کافیست وارد سایت نوین کلش شده و روی بنر فروش اکانت کلش رویال کلیک کرده تا به صفحه فرم اطلاعات اکانت هدایت شوید . بعد از پرکردن فرم اکانت شما در سایت ، کانال تلگرام و پیج اینستاگرام مجموعه نوین کلش به صورت رایگان منتشر میشود .

زمانی که اکانت شما فروش رفت مبلغ ناچیزی از آن به عنوان هزینه کمیسیون سایت و حق واسطه برداشته میشود و مابقی مبلغ به شما واریز میشود .

چرا به نوین کلش اعتماد کنیم ؟

 1. نوین کلش جز اولین سایت ها در سرچ گوگل میباشد و این خود یک اعتبار برای سایت محسوب میشود .
 2. نوین کلش در انتهای سایت خود دارای نماد زرین پال میباشد و این یعنی یکی از معتبرترین سایت ها در زمینه خرید و فروش میباشد .
 3. در تلگرام میتوانید به کانال های زیر جهت مشاهده نمونه واریزی ها و نمونه تحویلیای سایت بروید و چک کنید
 4. کانال واریزی ها 
  https://t.me/novinclash_varizi
  کانال تحویلی ها
  https://t.me/novinclash_tahvili

شرایط و قوانین جدید یارانه های معیشتی

 

هیئت وزرای ایران شرایط جدید یارانه معیشتی را مشخص کردند ، بر این اساس خانوارهایی که دارای واحدمسکونی ، شغل و خودرو به صورت همزمان هستند مشمول حمایت یارانه معیشتی نمیشوند .

قوانین و ماده های آیین نامه در تاریخ پانزدهم دی ماه 1398 :

ماده 1 : اصطلاحاتی که درمعانی مشروح مربوط به کار میروند :

وزارت » وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی

سازمان:سازمان هدفمندی یارانه ها

خانوار : فرد یاافرادی که بر اساس قوانین موردعمل در سازمان به عنوان خانوار حساب میشوند .

کمک حمایت معیشتی : وجه های حاصل از افزایش قیمت بنزین

ماده 2 :خانوارهایی که مجموع در آمد آنها کمتر از موارد ذکر شده در جدول پایین باشد کمک حمایت معیشتی به آنها تعلق میگیرد

شرایط و قوانین جدید یارانه های معیشتی

 • خانوارهایی که دارای  واحد مسکونی شغل و خودرو به طور همزمان یا خانوارهایی که دارای 2 واحد ملک هستند .
 • خانوارهایی که دارای املاک با ارزش 12 میلیارد ریال در تهران و کلانشهرها و 9 میلیارد ریال در دیگر شهرستان ها
 • خانوارهایی که خودرویی سواری با ارزش بالاتر از 3میلیارد ریال دارند یا خودروی عمومی که ارزش بالاتر از 4 میلیارد ریال دارند .
 • کار فرمایانی که بیشتر از 3 بیمه پرداز دارند .
 • خانوارهایی که بیش از 3 سفر خارجه به جز سفرهای زیارتی رفته اند .
 • دریافت کنندگان تسهیلات بانکی بشتر از 3 میلیارد ریال که درحال باز پرداخت اقساط باشند .
ماده 3 : نحوه احراز میزان درامد و تعیین خانوار های هدف براساس دستورالعمل خواهدبود که از سوری وزارت ابلاغ میشود .
ماده 4 : چنانچه خانوار نسبت به نتیجه تعیین وسع اعتراض داشته باشد، می‌تواند هر سال یک بار درخواست رسیدگی نماید تا در مقاطع زمانی شش‌ماهه (خرداد و آذرماه هر سال) بررسی مجدد صورت گیرد.
ماده 5 : تمامی دستور العمل های لازم برای اجرا این آیین نامه توسط وزارت و سازمان تهیه میشوند و به اطلاع همه رسانده میشوند .
ماده 6 : مقدار مبلغ حمایت معیشتی که به تمامی خانوارهای مشمول پرداخت میشود طبق زیر هستند :
 • 1 نفر » 550هزار ریال
 • 2 نفر »1030هزار ریال
 • 3نفر » 1380 هزار ریال
 • 4 نفر » 1720هزار ریال
 • 5نفر یا بیشتر » 2050هزار ریال

ماده ۷ : دستگاه‌های اجرایی که اعتبار کمک حمایت معیشتی و یارانه‌های نقدی کارکنان خودرا به‌طورسرجمع دریافت می‌کنند، موظفند ظرف دو ماه بر اساس شاخص‌های موضوع این آیین‌نامه نسبت به شناسایی خانوارهای مشمول، رفع هم‌ پوشانی و پرداخت اقدام نمایند.

 

ماده ۸ :  اعتبار لازم برای شناسایی جامعه هدف و اجرای این آیین‌نامه از محل اعتبارات هدفمندکردن یارانه‌ها تأمین خواهد شد.

 

شاید نشنیده باشید : تعداد کشته شدگان نظامیان آمریکا در حمله موشکی ایران

 

پیوندهای روزانه